O společnosti

Lido krby

Naše firma je velko a maloobchodním prodejcem kamen, kotlů, sporáků, krbových vložek a celé řady dalších výrobků využívajících tuhá paliva včetně doplňkového sortimentu. Na českém trhu působíme již od roku 1993 a za tuto dobu jsme si získali mnoho spokojených zákazníků. Sídlíme v regionu Valašska, kde má používání dřeva jak na vaření, tak na vytápění dlouhou tradicie.

Již krátce po vzniku jsme navázali úzkou spolupráci se slovenskou firmou THORMA výroba k.s. a kromě nabídky jejich výrobků zajišťujeme v ČR také komplexní dodávku náhradních dílů na celý výrobní sortiment. Tato úspěšná spolupráce trvá již více než 17 let. Dále jsme postupně navázali obchodní vztahy s celou řadou renomovaných výrobců krbových kamen, kotlů a sporáků působících nejen v ČR. Mezi ty tradiční patří:

  • Thorma
  • KVS Ekodivize
  • OPOP
  • HS FLAMINGO
  • ABX
  • HAAS&SOHN
  • Kratki

Tyto základní produkty jsou podpořeny širokou nabídkou doplňkového sortimentu kam patří soupravy pro ohřev vody, litinové rošty a plotny, šamotové cihly, žáruvzdorná skla, nehořlavé desky, trubky kouřovodů, kolena, redukce, těsnicí šňůry, kamnářské tmely, žáruvzdorné barvy, šamotové výmazové hmoty, ozdobné mřížky atd.

O společnosti LIDO krby

Co všechno u nás můžete koupit? Prohlédněte si nabídku v sekci sortiment. Věříme, že tam najde každý to co v "kamnařině" potřebuje. Většinu náhradních dílů a řadu hotových výrobků si můžete prohlédnout přímo v naší prodejně. Zde Vám také rádi vše vysvětlíme, ukážeme a zodpovíme veškeré dotazy či popíšeme technické detaily a v topné sezoně Vám také předvedeme krbová kamna přímo v provozu.

Naším cílem je co nejvíce spokojených zákazníků. Proto jsme se vedle prodeje v obchodě zaměřili i na zásilkovou službu s působností po celé České Republice. Pokud nás navštívíte, uděláme vše pro to, aby jste mezi ty spokojené patřili i Vy. Chtěli bychom, abyste si s naší pomocí dokázali vytvořit takový domov k jehož „hřejivému krbu" se budete rádi vracet.