Vítáme vás na našem novém e-shopu a přejeme příjemné nakupování.

Doprava

Našli jste náhradní díl, který potřebujete pro opravu svého sporáku, kamen, krbových kamen či krbové vložky v našem sortimentu a přemýšlíte, jakým způsobem je dostanete domů?

Pak je tu právě pro vás naše zasílatelská služba, kterou zajišťujeme po celé republice. Pro objednání zboží můžete využít naše telefonické nebo e-mailové kontakty.

Objednávka bude zaregistrována a v nejbližším termínu vyřízena.

Způsob doručení :
Pro celou Českou republiku používáme k doručování společnost DPD, doručení obvykle do 24 hodin od odeslání zboží. Dále rozšiřujeme možnost dopravy balíků do hmotnosti 5 kg přes Zásilkovnu do výdejních míst. Na přání zákazníka zasíláme zboží i Českou poštou jako Balík do ruky. Termín doručení dle dodacích podmínek pošty (cca 3-4 dny). Rovněž je možné osobní vyzvednutí na adrese provozovny (LIDO-Poličná 2 - Valašské Meziříčí). 

Cena dopravného :

DPD do 30ti kg na dobírku - 200,00Kč vč.DPH
DPD do 30ti kg převodem -175,00Kč vč.DPH

Zásilkovna do 5 kg na výdejní místo (dobírka) - 105,00Kč vč.DPH
Zásilkovna do 5 kg na výdejní místo (převodem) - 85,00Kč vč.DPH

Balík do ruky do 35cm - 210,00Kč vč.DPH
Balík do ruky do 50cm - 240,00Kč vč.DPH
Balík do ruky do 100cm - 290,00Kč vč.DPH

Osobně na prodejně - 0,00Kč vč.DPH

Cena dopravy vychází z ceníků jednotlivých přepravců. Cena dopravného, která se objeví v objednávce je platná pro zásilku do 30ti kilogramů dopravce DPD.

Upozorňujeme zákazníky, že u těžkých zásilek a křehkého a objemného zboží může být zásilka rozdělená do dvou balíků. Proto ne vždy bude výsledná cena dobírky souhlasit s cenou vypočítanou v e-shopové objednávce. O rozdělení zásliky do dvou balíků a ceně dopravy Vás budeme dopředu informovat.

Vážení zákazníci, od 1.3.2019 Česká pošta mění počítání ceny balíků z hmotnosti na rozměr. Rozhodující pro určení ceny bude nově nejdelší strana balíku. Uvedené rozměry u jednotlivých položek na našem e-shopu jsou rozměry zboží bez balení. Je tedy třeba počítat s výplní a kartonem, a ne vždy se nám bohužel podaří zajistit krabici přibližného rozměru. Proto může dojít k úpravě ceny za dopravu. Celková cena balíku do ruky je složená ze tří částí a to základní cena balíku + příplatek za dobírku + poukázka.

Při doručení je nutné zkontrolovat celou zásilku. Pokud kupující zjistí porušený obal, je třeba s řidičem sepsat škodní protokol (zápis do přepravního listu řidiče).

Mechanické poškození zásilky je nutné nahlásit řidiči před převzetím a podepsáním přepravního listu.

Platební podmínky :
Platba za zboží je provedena hotově při jeho převzetí (dobírkou-platba hotově, ne kartou) nebo převodem na účet.

Zasílání zboží na Slovensko :

Zboží na Slovensko zasíláme jak na základě telefonických objednávek,tak objednávek z našeho e-shopu.Uvedené ceny za zboží jsou platné,ceny dopravy však platí pouze pro ČR.Z důvodu jednoduchosti a ušetření poplatků za doběrečné a kurzovní převody navrhujeme našim slovenským zákazníkům následující postup. Cenu za zboží a poštovné za obyčejný balík přepočítáme na eura,sdělíme zákazníkovi.Ten uhradí tuto částku normálním bankovním převodem na náš eurový účet u slovenské pobočky Fio banky a my obratem zašleme požadované zboží na adresu zákazníka poštou.Platbu máme možnost kontrolovat průběžně přes internet,takže se odeslání nezdržuje a doklad o zaplacení je přiložen ke zboží v balíku.Pokud požadovaný díl není skladem je zákazník vyrozuměn.