A K C E !!! teplovzdušná litinová krbová vložka Kratki OLIVIA 18, levé prosklení, super cena. Kategorie krbové vložky Kratki.

Doprava

Našli jste náhradní díl, který potřebujete pro opravu svého sporáku, kamen, krbových kamen či krbové vložky v našem sortimentu a přemýšlíte, jakým způsobem je dostanete domů?

Pak je tu právě pro vás naše zasílatelská služba, kterou zajišťujeme po celé republice. Pro objednání zboží můžete využít naše telefonické nebo e-mailové kontakty.

Objednávka bude zaregistrována a v nejbližším termínu vyřízena.

Způsob doručení :
Pro celou Českou republiku používáme k doručování společnost DPD, doručení obvykle do 24 hodin od odeslání zboží. Dále rozšiřujeme možnost dopravy balíků do hmotnosti 5 kg přes Zásilkovnu do výdejních míst. Na přání zákazníka zasíláme zboží i Českou poštou jako Balík do ruky. Termín doručení dle dodacích podmínek pošty (cca 3-4 dny). Rovněž je možné osobní vyzvednutí na adrese provozovny (LIDO-Poličná 2 - Valašské Meziříčí). 

Cena dopravného :

DPD do 30ti kg na dobírku - 200,00Kč vč.DPH
DPD do 30ti kg převodem -175,00Kč vč.DPH

Zásilkovna do 5 kg na výdejní místo (dobírka) - 105,00Kč vč.DPH
Zásilkovna do 5 kg na výdejní místo (převodem) - 85,00Kč vč.DPH

Balík do ruky do 35cm - 210,00Kč vč.DPH
Balík do ruky do 50cm - 240,00Kč vč.DPH
Balík do ruky do 100cm - 290,00Kč vč.DPH

Osobně na prodejně - 0,00Kč vč.DPH

Cena dopravy vychází z ceníků jednotlivých přepravců. Cena dopravného, která se objeví v objednávce je platná pro zásilku do 30ti kilogramů dopravce DPD.

Upozorňujeme zákazníky, že u těžkých zásilek a křehkého a objemného zboží může být zásilka rozdělená do dvou balíků. Proto ne vždy bude výsledná cena dobírky souhlasit s cenou vypočítanou v e-shopové objednávce. O rozdělení zásliky do dvou balíků a ceně dopravy Vás budeme dopředu informovat.

Vážení zákazníci, od 1.3.2019 Česká pošta mění počítání ceny balíků z hmotnosti na rozměr. Rozhodující pro určení ceny bude nově nejdelší strana balíku. Uvedené rozměry u jednotlivých položek na našem e-shopu jsou rozměry zboží bez balení. Je tedy třeba počítat s výplní a kartonem, a ne vždy se nám bohužel podaří zajistit krabici přibližného rozměru. Proto může dojít k úpravě ceny za dopravu. Celková cena balíku do ruky je složená ze tří částí a to základní cena balíku + příplatek za dobírku + poukázka.

Při doručení je nutné zkontrolovat celou zásilku. Pokud kupující zjistí porušený obal, je třeba s řidičem sepsat škodní protokol (zápis do přepravního listu řidiče).

Mechanické poškození zásilky je nutné nahlásit řidiči před převzetím a podepsáním přepravního listu.

Platební podmínky :
Platba za zboží je provedena hotově při jeho převzetí (dobírkou-platba hotově, ne kartou) nebo převodem na účet.

Zasílání zboží na Slovensko :

Zboží na Slovensko zasíláme jak na základě telefonických objednávek,tak objednávek z našeho e-shopu.Uvedené ceny za zboží jsou platné,ceny dopravy však platí pouze pro ČR.Z důvodu jednoduchosti a ušetření poplatků za doběrečné a kurzovní převody navrhujeme našim slovenským zákazníkům následující postup. Cenu za zboží a poštovné za obyčejný balík přepočítáme na eura,sdělíme zákazníkovi.Ten uhradí tuto částku normálním bankovním převodem na náš eurový účet u slovenské pobočky Fio banky a my obratem zašleme požadované zboží na adresu zákazníka poštou.Platbu máme možnost kontrolovat průběžně přes internet,takže se odeslání nezdržuje a doklad o zaplacení je přiložen ke zboží v balíku.Pokud požadovaný díl není skladem je zákazník vyrozuměn.